Tak to jsme my a naším mottem je #delejcotebavi.

Valery Seničev

Nabízím lidem cesty a ukazuji možnosti, jak mohou dělat to, co je naplňuje. Firmám pomáhám vytvářet motivované a efektivní týmy. Jsem tréninkový psycholog a kariérový poradce.

Studium psychologie a managementu mě přivedlo k tématům designu práce, silným stránkám a vlivu nových technologií na naše životy. Dlouhodobě se věnuji budoucnosti práce v souvislosti s přicházející automatizací a globálními změnami. Velkým tématem jsou pro mě otázky udržitelnosti v HR a celkově ve společnosti. I proto jsem se pustil s týmem zajímavých lidí do psaní knihy o vývoji a aktuálních trendech v udržitelnosti (plánované vydání na přelomu 2020/2021).

Od roku 2010 se podílím na vzdělávacích programech se zaměřením na HR, diverzitní management a inkluzi. V roce 2018 a 2019 jsem koordinoval program Ateliér talentů v rámci neziskové organizace CIC se zaměřením na rozjezd podnikatelských projektů v kreativních profesích. Velkou inspiraci mi v oblasti marketingu a nových technologiích přinesla spolupráce na sekci Future of You v rámci futuristického a vizionářského festivalu Future Port Prague 2018.

V roce 2019 jsem spoluzaložil poradenskou firmu Jobs 2030, kde jsem se věnoval rozvoji talentů a kompetencí lidí ve firmách s využitím virtuální reality. Tentýž rok jsem byl vybrán do Aspen Young Leaders programu od The Aspen Institute Central Europe, který sdružuje lidi dosahující výjimečných výsledků ve svém oboru.

Nyní se podílím na budování komunity #AbySeZmenyPovedly, která je podporujícím mechanismem pro udržitelný rozvoj firem i jednotlivců.

Nabízím lidský přístup, pochopení a nové úhly pohledu na profesní a osobní rozvoj.

 Barbora Seničeva

Hledám smysl ve Vašich sděleních a dávám moc slovům, která to řeknou za vás.
Jsem copywriter & content manager.
 

Jako absolventka Masarykovy univerzity se věnuji obsahovému marketingu, tvůrčímu psaní, editaci textů a korekturám. Aktivně se zabývám online komunikací. Nejvíce mě baví nastavovat jednotný jazyk v brandu firem i jednotlivců.

Podílela jsem se na organizaci projektů spojených se vzděláváním, vědou a kulturou. Byla jsem součástí zajímavých projektů, jako je např. Mobilní planetárium (doplněk vzdělávácích programů základních a středních škol), Jobs 2030 (profesní rozvoj pomocí virtuální reality) nebo sekce Future of You v rámci futuristického a vizionářského festivalu Future Port Prague 2018.

Nyní spolu s dalšími firmami buduji komunitu #AbySeZmenyPovedly, která je podporujícím mechanismem pro udržitelný rozvoj firem a lidí v ČR a na Slovensku. Téma udržitelnosti mě zajímá zejména v propojení s životním stylem, zerowaste a minimalismem. V letošním roce Educamp spojil síly s odborníky na udržitelnost v dalších oblastech a společně pro vás chystáme knihu.

Jsem máma, která se rozhodla žít svůj život naplno. Přeji si, aby moje cesta mohla inspirovat (nejen) ženy, které vnímají příchod dětí do rodiny jako impuls pro svůj rozvoj. Mít rodinu totiž neznamená vzdát se snů a zapomenout na svou kariéru.
Věřím, že rodina může být další příležitostí k růstu.